szkło w architekturze
Zabudowa szklana w recepcji apartamentowca Lighthouse w Gdyni ze szkła laminowanego i fusingowego.

W projekcie na ścianach zastosowano czarne szkło artystyczne z reliefem nawiązującym do struktury starego drewna. Lada recepcyjna i zabudowa szklana wykonana ze szkła laminowanego . Żyrandol ze szkła fusingowego w kontrastujących do czerni i bieli kolorach.

szkło artystyczne


pracownia szkła
Blaty szklane z ręcznie formowanego szkła

Od wielu lat zajmujemy się produkcją szkła artystycznego na zamówienie. W tym roku w Londynie w czasie 100%Design pokazaliśmy po raz pierwszy szkło o grubości 24-30 mm zastosowane jako  blaty szklane, blaty kuchenne, stoły i stoliki kawowe. Ze względu na duże zainteresowanie wprowadziliśmy ten rodzaj szkła do stałej produkcji. Możliwe są różne tekstury i kolory naszych blatów szklanych.


Lada barowa

Wykorzystywana przez nas technologia produkcji pozwoliła nam na stworzenie niepowtarzalnej lad barowej w całości wykonanej z wielowarstwowego szkła o grubości 24 mm. Wyjątkowego charakter ladzie nadaje wprowadzone źródło światła za pomocą pasków LED.

szkło artystyczne


lampy designerskie
Blat kuchanny

Niesłabnącym powodzeniem cieszy się wielowarstwowe topione szkło. Jako jedyna pracownia w Polsce wykonujemy szkło artystyczne o grubości nawet 30 mm. Dla stworzenie takiego elementu niezbędna jest niebywała prezycja i dokładność, ponieważ krawędzie wymagają mechanicznej obróbki. 


Szkło laminowane w recepcji apartamentowca 4 Oceany w Gdańsku

W projekcie każda recepcja w 4 budynkach nawiązuje do charakteru kontynentów leżących obok innego oceanu. Recepcja „Oceanu Atlantyckiego” wykonana jest ze szkła laminowanego z elementami zielonej rafii. Ściana za recepcją pokryta jest szkłem laminowanym z kopią starej mapy Oceanu Atlantyckiego. Tego typu zabudowy szklane są realizowane w różnych kolorach i motywach we wszystkich budynkach 4 Oceanów.

zabudowy szklane


szkło fusingowe
Drzwi i ścianki z topionego szkła

Drzwi szklane w hotelach, SPA , biurach, rezydencjach prywatnych łączą w sobie funkcje dekoracyjne z możliwością doświetlania pomieszczeń. Szklane drzwi zapewniają nieograniczone możliwości dopasowania kolorystyki i wzornictwa do charakteru wnętrza wprowadzając do każdego wnętrza nutę elegancji i klasy.. Projektowane i produkowane przez Studio Edyty Barańskiej drzwi szklane posiadają atesty hartowania, trwałą kolorystykę , fakturę i teksturę projektowaną na indywidualne potrzeby każdego klienta prywatnego i biznesowego.   Proponujemy również drzwi cało-szklane, przesuwne lub w ramach drewnianych. Dostępne są razem z ościeżnicą oraz okuciami DORMA lub CDA.Nowe wnętrze Agencji Morskiej w Gdyni

Pracownia szkła Barańska Design

szkło artystyczne
Kolekcja stolików kawowych.

Nasza najnowsza kolekcja stolików kawowych łączy światowe trendy z klasycznymi formami, które idealnie wpasowują się zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i ciepłego domowego zacisza.


ODWIEDŹ NAS

Edyta Baranska Design

Aleja Niepodległości 646
81-854 Sopot

GODZINY OTWARCIA

Pon. - Pt.
09:00 - 17:00