o nas


Naszą specjalizacją jest produkcja najbardziej istotnych elementów aranżacji wnętrz i tworzenie z nich małych, szklanych dzieł sztuki.

Szkło fusingowe i laminowane wykorzystujemy w całkiem nowych, autorskich aranżacjach, które cieszą oko swoim niespotykanym dotąd wykorzystaniem.


Bo czy często spotykaliście się dotąd z kolorowymi, szklanymi ścianami czy blatami barowymi i recepcyjnymi, a nawet kuchennymi? Baranska design na co dzień udowadnia, że takie odważne rozwiązania znajdują zastosowanie zarówno w wielkich, monumentalnych obiektach, jak i małych, mieszkaniowych kuchniach. Zresztą nie tylko kuchniach – designerskie lampy artystyczne poprawią wystrój każdej sypialni czy salonu.

O pracowni

Nasza pracownia szkła posiada bardzo duże moce przerobowe, w związku z czym gwarantujemy wykonanie zlecenia terminowo i z uwzględnieniem wszystkich uwag Klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie dostosować konkretnie rozwiązania do indywidualnych potrzeb, co udowadniają zdobyte przez nas wyróżnienia na takich wystawach jak Elle Deco, All On Design czy Dobry Wzór.

Współpraca
Realizujemy własne koncepcje, ale też staramy się wprowadzać w życie koncepcje innych. Dlatego zapraszamy do współpracy zdolnych architektów, projektantów wnętrz, jak również deweloperów i prywatnych inwestorów. Wspólnymi siłami wydobędziemy naturalne piękno z dającego ogromne możliwości aranżacyjne szkła artystycznego.

ODWIEDŹ NAS

Edyta Baranska Design

Aleja Niepodległości 646
81-854 Sopot

GODZINY OTWARCIA

Pon. - Pt.
09:00 - 17:00