oświetlenie
Lampa Lili

Lili została zaprojektowana jako moduł oświetleniowy. Świetnie sprawdzi się w recepcji oraz nad blatem kuchennym. Dostępne są różne wersje kolorystyczne zarówno czarek, jak i zawiesi, co pozwala na tworzenie wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju kompozycji.

pracownia szkła
szkło artystyczne
Lampa IRIS

Lampa IRIS powstała w trakcie wykonywania prototypu statuetki, która swoim kształtem miała przypominać kobiecą sylwetkę w sukni.  Można zestawiać czarki w różnych wersjach kolorystycznych w moduły 2,3,5 lub więcej elementowe. Taka instalacja świetnie sprawdzi się jako oświetlenie recepcji czy też nad blatem kuchennym. Niepowtarzalny efekt daje połączenie lampy IRIS z lampą LILI nadając wyjątkowy charakter każdemu wnętrzu.


Lampa „FOG” ze szkła artystycznego w recepcji apartamentowca Lighthouse.

Lampy designerskie FOG umożliwiają dopasowanie do każdego wnętrza w zależności od liczby zastosowanych tafli ze szkła fusingowego. We wnętrzu budynku zastosowano wersję z 5 taflami z modułem LED 5000 lumenów. Do mniejszych pomieszczeń stosujemy wersje z jedną lub dwiema taflami szkła.

lampy designerskie


zabudowy szklane
Instalacja świetlna „Sea Flowers” ze szkła artystycznego i światłowodów w hotelu Hilton w Gdańsku.

Jedna z największych na świecie szklanych instalacji świetlnych z zastosowaniem ponad 22 000 elementów ze szkła artystycznego, 9 kilometrów światłowodów, ważąca ponad 1,5 tony , około 15 m długości. Projekt zakładał inne wrażenie w ciągu dnia i w nocy.


Lampa Wave - nasz produkt 2014

Lampa wisząca Wave ze szkła artystycznego ręcznie formowanego z modułem LED OSRAM 5000 lumenów. Za ten projekt otrzymaliśmy nagrodę za najlepszy design na All on design w Warszawie w 2014 roku.

pracownia szkła


szkło artystyczne
Lampy stojące Breeze

Lampy Breeze mają klosze  wykonane ze szkła artystycznego  oraz moduły LED. Dostępne są w wersji z ramą stalową i drewnianą w wymiarach 120, 150 i 180 cm wysokości.


Instalacja oświetleniowa

Szklana instalacja oświetleniowa

lampy designerskie


zabudowy szklane
Prywatna rezydencja

Nasze Studio wykonuje również elementy wystroju wnętrz i oświetlenia dla prywatnych inwestorów. Poniższe zdjęcia przedstawiają realizację, która została wykonana według projektu autorstwa pracowni architektury wnętrz Exit Design.


Szklane kule

Nasze nowoczesne lampy doskonale wpisują się w kolorystyczne trendy wnętrz hotelowych oraz modnych loftów. Tym razem proste szklane kule w bardzo delikatnym wybarwieniu.

szkło fusingowe

ODWIEDŹ NAS

Edyta Baranska Design

Aleja Niepodległości 646
81-854 Sopot

GODZINY OTWARCIA

Pon. - Pt.
09:00 - 17:00